Sipariş İşlemleri

 1. Nasıl Sipariş Verebilirim ?

  Satınalmak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra ;

  Telefon : 0312 495 06 09
  Faks : 0312 495 06 57
  E-mail : info@toreks.com.tr

  ile siparişinizi firmamıza iletebilirsiniz. Faks ve e-mail ile yapılan sipariş talepleri firmamız tarafından sizler telefon ile aranarak teyit işlemi yapılacaktır.

  Ürün bedelini aşağıda yer alan banka hesabına havale / EFT , PTT Posta Çeki Hesabına ödeme yapılabilir veya mail order formunun tanzim edilerek tarafımıza fakslanması halinde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız Kargo Firması ile anlaşmalı olup kapıda ödeme yapma imkanı da bulunmaktadır.

  Ödeme yapıldığına dair bilginin tarafımıza e-mail veya faks yoluyla bildirilmesi halinde işlemlerin hızlandırılması sağlanmış olunacaktır.

 2. Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

  HAVALE / EFT İLE ÖDEME :
  Banka havalesi veya EFT yöntemiyle aşağıda belirtilen banka hesap numaramıza ödeme yapılabilmekte olup, ödeme yapıldığına dair bilginininfo@toreks.com.tr mail adresine bildirilmesi halinde işlemlerin hızlandırılması sağlanmış olacaktır.

  PTT POSTA ÇEKİ İLE ÖDEME :
  PTT Posta Çeki yöntemiyle aşağıda belirtilen posta çeki numaramıza ödeme yapılabilmekte olup, ödeme yapıldığına dair bilginin info@toreks.com.tr mail adresine bildirilmesi halinde işlemlerin hızlandırılması sağlanmış olacaktır.

  MAİL ORDER (KREDİ KARTI) İLE ÖDEME :
  Aşağıda yer alan Mail Order Formunun gerekli yerlerini doldurup onaylayarak, kimlik doğrulamasında kullanılmak üzere bankalarca talep edilen diğer gerekli evraklar ile firmamıza faksla gönderdiğinizde, kredi kartı ile ödeme işlemini tamamlamış olacaksınız.

 3. Banka Hesap Bilgilerimiz / Mail Order Formu

  Banka ve PTT Posta Çeki hesap bilgileriyle Mail Order Formu bilgileri aşağıda yer almaktadır.

  Banka Adı : Yapı Kredi Bankası
  Hesap Adı : TOREKS Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Şube Adı : Ankara-Birlik Şb.(594)
  Hesap No : 48941030
  IBAN No : TR34 0006 7010 0000 0048 9410 30
  Banka Adı : Kuveyt Türk
  Hesap Adı : TOREKS Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Şube Adı : Ankara-Yıldız Şb.(111)
  Hesap No : 94201158-1
  IBAN No : TR06 0020 5000 0942 0115 8000 01

  PTT
  Hesap Adı : TOREKS Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  POSTA ÇEKİ NO : 13698192
 4. Kargo ve Teslimat Hakkında Bilgiler

  1. SİPARİŞ TESLİMATI :

  Verilen siparişler Banka / PTT Posta Çeki onayı alındıktan sonra mümkün olan en kısa sürede (1-3 iş günü içerisinde) ve güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırılmak üzere kargo şirketine teslim edilecektir. Stoklarda / tedarik sürecinde olası bir sorunla karşılaşıldığı takdirde ek kısa sürede tarafınıza bilgi verilecek olup, gerektiğinde yapılmış olan ödeme derhal iade edilecektir.

  Ürünlerin kargoya teslim edilmesini müteakip e-mail adresinize / telefonla kargo gönderi bilgileri tarafınıza bildirilecektir. Bu bilgilere istinaden kargonuzu kargo şirketinden de takip edebilirsiniz.

  Müşteri tarafından belirtilen teslimat adresine, müşterinin yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak (0-600 km arası mesafelerde 24 saatte, 600 km ve üzeri mesafelerde ise 48 saatte) müşteri veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşlara faturası ile birlikte teslim edilecektir.

  Kargo firması tarafından il ve ilçe merkezleri dışında kalan adreslere günlük dağıtım yapılmamakta, mobil servis yöntemi ile haftada bir gün teslimat yapılmaktadır. Bu nedenle 4 iş günü içinde elinize ulaşmayan siparişleriniz için lütfen 0312 495 06 09 nolu telefonu arayınız veya info@toreks.com.tr mail adresine bildirilmesi halinde tarafınıza detaylı bilgi verilebilecektir.

  2. KARGO TESLİMİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR :

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Tutanak tutturulması halinde tutanağı, 0312 495 06 57 nolu faksa veya info@toreks.com.tr mail adresine gönderiniz.

  3. KARGO BEDELİ :

  Kargo Bedeli ALICI tarafından karşılanacaktır. Firmamız Kargo Şirketiyle ile anlaşmalı olup, indirimli fiyata taşıma yaptırılmaktadır.